כתבות

מיתוג המשרד - מה העקרונות החשובים?
אחרי שנכנסתם כבר למשרד, הוספתם מחיצות וגופי תאורה יפים שגם יכולים לתרום לפרודוקטיביות של העובדים גיליתם שאתם מרגישים שיש משהו קטן שחסר.. אתם מסתכלים מסביב ואז נופל לכם האסימון. השקעתם כל כך הרבה אבל הקירות חשופים לגמרי ומשדרים תחושה ריקה קצת. אז עכשיו שהחלטתם להשקיע גם במיתוג ובעיצוב של הקירות, למה כדאי לשים לב במהלך עיצוב המשרד ומיתוגו:
מדינה בתוך מדינה? סקירת מגמות תל אביביות בעשר השנים האחרונות
לכולם ידוע שתל אביב היא מרכז העצבים העסקי והכלכלי של מדינת ישראל. אבל האם אנחנו צופים בשנים האחרונות מגמה לפיה "מדינת תל אביב" הופכת הלכה למעשה למעין מדינה בתוך מדינה? מה המספרים מספרים וכיצד הם עשויים להשפיע על תמורות בשוק הנדל"ן המסחרי.
הגרפיטי נכנס למשרד
הגרפיטי, אומנות הרחוב כבר מזמן הפכה שם דבר ומוקד עלייה לרגל במקומות רבים בעולם וגם בארץ. גרפיטי הוא כתובת אותיות או סמלים הנעשית מתוך כוונה להביע רצון כלשהו, עמדה או ביטוי עצמי. להבדיל מכתובות שמטרתם וונדליזם. בדרך-כלל מדובר בציורים שנעשים ללא הסכמת בעלי הרכוש ועל כן מדובר בעבירה על החוק ובוונדליזם. יחד עם זאת, הולכת וגוברת התופעה לפיה הגרפיטי מצויר בהסכמה ואף בעידוד בעלי הנכס ואז הם חוקיים לחלוטין. בשנים האחרונות השתנתה התפיסה לגבי הגרפיטי, והוא הפך לאמנות מקובלת במקומות רבים בעולם בדומה לציור קיר, ואמנים הפעילים בו קיבלו הכרה וקהל עוקבים. בין מובילי הדעה באומנות מסוג זה נמצא בנקסי, שעבודותיו עברו מכיסוי הקירות בלונדון לאולמות התצוגה ולחדרי אספנים בעולם כולו.
איך לבחור תאורה משרדית שתשפיע לטובה על הפרודוקטיביות של העובדים שלכם?

היום כבר ידוע שסביבת העבודה משפיעה על העובדים, אבל רבים אינם מודעים להשפעה הרבה שיש לתאורה המשרדית על הפרודוקטיביות שלהם. 

עיצוב של חלל משרדי שונה מאוד מעיצוב של חלל ביתי, שכן מעבר לצרכים הפרקטיים יש לו משמעויות נוספות: הן מבחינה מיתוגית ושיווקית והן מבחינה ההשפעה על הפרודוקטיביות ושביעות הרצון של העובדים. אולם, רבים אינם מודעים לכך שאחד מהפרמטרים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעיצוב המשרד, לצד צבע הקירות, חלוקת החלל הפנימי ובחירת הריהוט, הוא בחירת תאורה למשרד בצורה מקצועית.  
כלבים במשרד - כן? לא? ולמה לא?
חיות מחמד הן חלק בלתי נפרד מחיינו, ובפרט כלבים.
אנחנו מאמצים אותם, מגדלים אותם ואט אט הם הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה.
אך כמעט בכל יום, אנו נאלצים להיפרד מהחבר הטוב שלנו וללכת בוקר בוקר לעבודה ולהשאיר אותו לא מעט זמן לבד.
בעולם החדש, נראה כי לא מעט מעסיקים החליטו לקחת את רווחת העובד צעד אחד קדימה ולאפשר לבעלי הכלבים אשר הם מעסיקים- להביא אותם לעבודה. על פניו, נשמע כמו מתכון לחוסר ריכוז. אך מחקרים מוכיחים שלא כך הדבר ואפילו הפוך.
לעצב את המשרד - בדרך הנכונה
לאחר שנים של ניסיון, עבודה עם אדריכלי הפנים המובילים בישראל, בעלי משרדים ומנהלי חברות. איגדנו לכם רשימה קצרה של טיפים ותובנות שיעזרו לכם לעצב את המשרד שלכם בצורה הפרודוקטיבית ביותר ביותר.
לפני שנתחיל, נסביר בקצרה מדוע עיצוב משרד בצורה נכונה הוא חשוב לא רק לעין, אלא גם לעסקים:
משרד מעוצב משדר איכות, אשר משפיעה על כל גורם שבא במגע עם החברה. החל מעובד המתראיין לחברה, הלאה במשקיעים פוטנציאלים ועד לעובד הקיים שנהנה מסביבת עבודה מודרנית ואיכותית.
טיפים שיעזרו לך להשכיר את המשרד שלך בקלות
שוק המשרדים להשכרה ידע הרבה עליות ומורדות וכמו בכל שוק.
שם המשחק הוא הכרת היתרונות והחסרונות של המוצר אותו אתם משווקים. במקרה זה, המשרד אותו אתם מבקשים להשכיר וכיצד למצוא את השוכר הנכון בהתאם.
במאמר הבא נביא טיפים  שעליכם לדעת ולהכיר על מנת לדעת איך להציג את המשרד בצורה הנכונה ולהגדיל את כמות השוכרים הפוטנציאלים שיגיעו אליכם במהלך הדרך.
משרדים להשכרה במרכז - הדרך של White Source
בעוד שחברות עדיין מתמודדות עם השכרת משרדים במרכז באמצעים הישנים,
חברת WhiteSource חיפשה ומצאה משרד דרך הפלטפורמה של Offispaces
על איך מוצאים משרדים להשכרה במרכז בקלות, בכתבה הבאה:
למצוא משרד להשכרה בתל אביב- מנקודת המבט של המנכ"ל
מנכ"ל Gimmonix Technologies אנדריי ספקטור מצא את המשרד החדש שלו דרך הפלטפורמה של Offispaces והסכים להתראיין כדי לספר על הקשיים המוכרים בחיפוש משרדים, ואיך מצא את הפיתרון דרך הפלטפורמה
חיבור משפחתי: MyHeritage חתמה על הסכם עם WeWork בעזרת סטארטאפ הנדל"ן המסחרי Offispaces
MyHeritage חיפשה ומצאה את המשרד הבא שלה בפלטפורמה של Offispaces, וכך נוצר החיבור עם WeWork | חדירת הטכנולוגיה לעולם המשרדים היא בלתי נמנעת, כך קורה כששלוש חברות הייטק נפגשות לעסקת נדל"ן מוצלחת.
מחפשים משרד? הטיפים החשובים ביותר למציאת משרד להשכרה!
מציאת משרד יכולה להיות תהליך ארוך, אספנו בשבילכם את הטיפים החשובים ביותר שעליכם לדעת לפני בחירת המשרד, שיקלו עליכם את קבלת ההחלטה ויהפכו את המעבר לקל במיוחד!
מציאת משרדים להשכרה יכולה להיות תהליך מתיש ומתסכל. ונורא מכך, השכרת משרד מבלי להתחשב בנתונים החשובים עלולה להיות טעות מרה לחברה בצמיחתה.